#
  Ana Sayfa|   İstek Ve Öneri Formu|   İletişim|   Blog|   Alışverişsiz Ödeme   Sepetim(0)|   Üye Girişi|   Üye Ol
Kredi kartı ödemesi için taksitli seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Anasayfa Beeforte Arı Vitamini
Beeforte Arı Vitamini
Adet :
Fiyat :7,00 TL(KDV Dahil)
Kargo :Bu Ürün Ertesi Gün Kargoya Verilecektir.
ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
Ürün Detayı

Beeforte Arı Vitamini

Bal arılarının doğada bulumadığı ya da kendi vücutlarında üretemediği bazı vitamin ve mineraller mevcuttur. Bu tür vitamin ve mineralleri dışarıdan takviyeli olarak almaları gerekir bal arılarının. Beeforte Arı vitamini de bu sebep ile üretilmiş olan arıcılık malzemelerindendir.

Bal akım sezonunun haricinde arıcılar bal arılarının sayısını arttırmak, yavru arılarının gelişimini sağlamak ve kış mevsimini daha güçlü geçirmeleri için arı vitaminini yapmış oldukları şerbetlerin içerisine karıştırmak durumundadırlar.

Kış mevsiminin bitimi ilkbahar mevsiminin gelmesi ile ana arının nektar geldiğini düşünüp yumurta sayısını arttırması için yapılan şerbetlerin içerisine her kovan için 10gram Beeforte Arı vitamini kullanmaları gerekir. Şerbet verme işlemi bal akım sezonuna kadar devam ettirilmelidir.

Bal akım sezonu bitip de bal hasadından sonra da sonbahar mevsiminde bal arılarını kışa hazırlamak için arı şerbeti verilmelidir. Şerbetlerin içerisine de arı vitamini konulmalıdır.

tbgs


Gönder

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi arayalım

tel Bu ürün için beni ara talebi bıraktınız.
Mesai saatleri içerisinde Bırakılan talepler için 2 saat içinde dönüş yapılacaktır. Mesai saatleri dışında kalan talepler ertesi gün 9:30 -12:30 arası değerlendirilecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EN ÇOK SATANLAR
SEPETE EKLE
BİZE ULAŞIN   0 (222) 230 29 00
ÜYELİK KAYDI
ÜYE GİRİŞİ
ALIŞVERİŞSİZ ÖDEME